Hakkımızda

Hakkımızda

16 Yıldır Teknoloji ve Güvenle

Firmamız yetkilileri, asansör sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübesini, KRAL ASANSÖR İNŞAAT VE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ adı altında 2006 yılında şirketleştirmiştir. Kendi sektöründe teknolojinin en yeni verilerini ve ürünlerini kullanarak, arkasında memnun müşteri desteği ile öncü çizgisinden taviz vermeden, yolunda yürümüş, kaliteyi ve güveni birleştiren ismin altına imza atmıştır.

Firmamız, gelişen Türkiye’de, asansör sektöründe tüm isteklere cevap verebilmek adına, deneyiminin ışığı altında, sürekli eğitim desteği vererek yetiştirdiği 1 Makine Mühendisi, 1 Elektrik-Elektronik Mühendisi ve teknikerler olmak üzere toplam 30 kişilik personeli ile müşterilerinin ihtiyaçlarını hızlı şekilde algılayıp, yenilikçi yaklaşımlarla özenle hizmet sunar.

Firmamız, uluslararası standart ve yönetmelikler doğrultusunda müşterilerine hizmet vermektedir. Kalite standartlarına ayrı bir önem veren firmamız, Modul H1 (CE) Belgesi, EN 13015+A1:2009 Belgesi, ISO 9001:2015 Belgesi, TSE Uygunluk Belgesi, TSE-Hizmet Yeterlilik Belgesi, Sanayi Sicil Belgesi ve Marka Tescil Belgesi’ne sahiptir.

Firmamız montaj, bakım, modernizasyon, taahhüt, projelendirme, halkla ilişkiler, Ar-Ge ve satış sonrası hizmetleri departmanındaki uzman kadrosu ile sektörde öncülüğünü ispatlamıştır.

Kral Asansör, müşterilerine sunduğu geniş ürün yelpazesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile yaşam standartlarını yükseltecek yeni değerler ortaya çıkararak en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmayı ilke edinmiştir.

Firmamızın tek hedefi koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bizim için memnuniyet ise, firmamızı müşterilerimizin tanıtması ve Kral Asansör firmasını gönül rahatlığı ile dost ve tanıdıklarına tavsiye edebilmesidir.

Kaliteyi uygun koşullarda müşterilerine sunmayı ve hep daha iyiye ulaşmayı hedefleyen firmamız; toplumsal değerlere saygı göstererek, yasalara, iş etiği kurallarına uygun ve şeffaf davranarak, samimi ve güler yüzlü hizmetiyle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.

Firmamız, güvenlik ve sağlamlığın ön planda olduğu, kaliteden ödün vermeyen ürünleriyle değişmez iş ortağınız olmayı amaçlıyor.

Misyonumuz; son teknoloji ve modern standartlar ile müşteri odaklı yaratıcı çözümler üreterek, etkili garanti ve satış sonrası hizmetler ile ekonomik koşullar sunarak müşterilerimizi bir adım öne taşımaktır.

2359

Müşteri

16 Yıldır

Güvenle

2137

Biten Proje

Profesyonel ve Uzman Ekip

Daima sizin için !

Kral Asansör, aşağıda listelenen geniş kapsamlı özel hizmet işleri sağlama konusunda 16 yılı aşkın deneyime sahiptir.

Bakım & Arıza Servisi

Kral asansör, profesyonel ve uzman ekipleri ile asansörlerinizin periyodik bakımını yapar. Bakım sonrası güvenle asansörlerinizi kullanabilirsiniz.

Asansör Revizyon

Zaman içerisinde yıpranmış ve tehlikeli arz eden asansörler hem görsel açıdan rahatsız edici hem de güvenlik açısından tehlikeli olabilir.

Asansör Montaj

Montaj çalışmalarımız müşterilerin isteklerine göre en uygun şekilde projlendirilip, montaj sürecini bu projeye uygun olarak titiz bir çalışmayla tamamlanır.
Call Now ButtonHEMEN ARA