Asansörlerinizin hem emniyet hemde uzun süre kullanımı açısından periyodik bakım anlaşmasıyla sürekli hizmet veriyoruz. Asansörler kullanım esnasında çeşitli etkenlere maruz kalmaktadırlar. Kullanım hataları, malzeme aşınması gibi olağan sebeplerden arıza yapabileceği gibi yetersiz bakımdan kaynaklanabilen arızalar nedeniyle de hizmet veremez duruma gelir ve buna bağlı olarak büyük çapta tadilatlar büyük masraflar gerektirebilir.

Mevcut asansör yönetmeliğinde de belirtildiği gibi asansörlerde sürekli periyodik bakım yapılması zorunludur. Bakım hizmetini yüklenen firmanın “TSE hizmet yeterlilik belgesi ve sanayi ticaret bakanlığı satış sonrası hizmet yeterlilik” belgesi alması gerekmektedir. “Kral Asansör” bakım hizmetini, tesisin özelliklerine göre belirlenen periyotlarda uzman kadrosuyla yürütmektedir.

Asansörleriniz kullanım hataları, malzeme aşınması veya yetersiz bakımdan kaynaklanan sebeplerden dolayı arıza yapabilir. Bu gibi istenmeyen durumlarda firmamız periyodik bakım anlaşması olan veya olmayan tüm binalara günün her saati Acil Müdehale hizmeti vermektedir. Asansörünüzde sıksık arızalar meydana geliyor ve sürekli artan maliyetlerden şikayet ediyorsanız. Kral Asansöre gelin sürekli bakım anlaşması yapalım bu sorunlardan sizi tamamen kurtaralım.

Call Now ButtonHEMEN ARA